O nas

Firma GREENTEC została założona 20 lat temu. Na początku jej obszarem działania były szerokopasmowe sieci komputerowe oraz tworzenie oprogramowania na zamówienie. Doświadczenia zdobyte podczas udziału w projektach dla takich firm jak m.in. Rossmann, Abbott, Landefeld czy Gedore obejmujących zaawansowane systemy automatyki przemysłowej i informatyki pozwoliły zdobywać niezbędne kompetencje i "know-how" w dziedzinie intralogistyki.

Po wieloletniej oraz wyłącznej współpracy z jednym z integratorów logistycznych, działającym przede wszystkim na rynku w Niemczech firma zdecydowała o skierowaniu swoich działań na rodzimy rynek skupiając działania na kompleksowych dostawach systemów z grupy PickByLight oraz dedykowanych rozwiązań sterujących automatyką przemysłową. Poza zakresem dostaw w/w systemów firma oferuje usługi konsultingu w zakresie usprawniania procesów intralogistycznych.

Swoje usługi i produkty GREENTEC kieruje głównie do firm, które w ostatnich latach zmuszone są do ciągłego doskonalenia wewnętrznych procesów logistycznych. Nierzadko firmy te muszą sięgać po zaawansowane technologicznie rozwiązania jak PickByLight, PutToLight czy zautomatyzowane systemy transportowe. Stając naprzeciwko rosnących potrzeb GREENTEC wykorzystując niezbędne "know-how" oferuje kompleksowo w/w produkty oraz usługi wdrożeniowe zarówno dla integratorów jak i Klientów końcowych. Każdy z projektów poprzedza niezbędna analiza wymagań i otoczenia usprawnianych procesów.